4. ročník Pivního rozjímání

Čtvrtý ročník Pivního rozjímání se uskutečnil v sobotu 4. června 2016 v Gayerových kasárnách. Za pořadatele konstatujeme, že se jednalo o povedenou akci – neuvěřitelné množství lidí, kvalitní piva, super počasí a příspěvek přes 46.000 Kč na dobročinné účely. Děkujeme všem za účast!

3. ročník Pivního rozjímání

Třetí ročník se konal na konci května 2015, opět v Gayerových kasárnách a opět zdarma. Atmosféra byla úžasná, lidé dobře naladění a muzika hrála až do pozdních odpoledních hodin. Pivního rozjímání se účastnilo na 23 malých a rodinných pivovarů, které s sebou přivezly více než 80 druhů spodně i svrchně kvašených piv. Třetí ročník byl navíc spojen s charitativní akcí, díky které se na pomoc konkrétním rodinám vybralo přes 30.000 Kč.

2. ročník Pivního rozjímání

Na druhý ročník v roce 2014 dorazilo již 15 pivovarů se zhruba 50 druhy piv. Rostoucí povědomí o Pivním festivalu mezi Hradečáky, větší nabídka dobrého piva, program vylepšený o nabídku jídel a nealkoholických nápojů, štěstí na dobré počasí – to vše znamenalo návštěvu 5.000 přátel dobré nálady.

1. ročník Pivního rozjímání

Prvního ročníku přehlídky v roce 2013 se zúčastnilo 13 pivovarů se zhruba 40 druhy piv. Ochutnat pak přišlo více než 2.500 fanoušků dobrého piva. Akce se konala v neděli odpoledne a měli jsme štěstí na teplé počasí. Nálada byla výborná, což se projevilo i na počtu vytočených litrů.