6. ročník Pivního rozjímání

Opět se podařilo vytvořit výbornou atmosféru, ve které jsme si mohli vychutnat slunečný den ve společnosti pivních speciálů z malých a rodinných pivovarů. Přes počáteční obavy se vydařilo i letošní stěhování k Aldisu, které kvalitu celé akce nějak neohrozilo a sešlo se nás opět velké množství. Za úspěch považuji i spolupráci se Sport Hradec Cupem a částku 40.000 Kč, kterou se podařilo vybrat na pomoc rodinám postižených dětí. Děkujeme všem za účast!

5. ročník Pivního rozjímání

Pátý ročník Pivního rozjímání se uskutečnil v sobotu 3. června 2017 v Gayerových kasárnách. A počasí nám opět přálo. Tisíce návštěvníků dorazily ochutnat některé ze 130 speciálů z 35 pivovarů a také speciál Pivního rozjímání z provenience Mordýř. Ve spolupráci se Sport Hradec Cup se opět podařilo vybrat několik desítek tisíc korun na pomoc vybraným rodinám. Děkujeme!

Velmi děkujeme Kláře Litterové za poskytnutí fotografií.

4. ročník Pivního rozjímání

Čtvrtý ročník Pivního rozjímání se uskutečnil v sobotu 4. června 2016 v Gayerových kasárnách. Za pořadatele konstatujeme, že se jednalo o povedenou akci – neuvěřitelné množství lidí, kvalitní piva, super počasí a příspěvek přes 46.000 Kč na dobročinné účely. Děkujeme všem za účast!

3. ročník Pivního rozjímání

Třetí ročník se konal na konci května 2015, opět v Gayerových kasárnách a opět zdarma. Atmosféra byla úžasná, lidé dobře naladění a muzika hrála až do pozdních odpoledních hodin. Pivního rozjímání se účastnilo na 23 malých a rodinných pivovarů, které s sebou přivezly více než 80 druhů spodně i svrchně kvašených piv. Třetí ročník byl navíc spojen s charitativní akcí, díky které se na pomoc konkrétním rodinám vybralo přes 30.000 Kč.

2. ročník Pivního rozjímání

Na druhý ročník v roce 2014 dorazilo již 15 pivovarů se zhruba 50 druhy piv. Rostoucí povědomí o Pivním festivalu mezi Hradečáky, větší nabídka dobrého piva, program vylepšený o nabídku jídel a nealkoholických nápojů, štěstí na dobré počasí – to vše znamenalo návštěvu 5.000 přátel dobré nálady.

1. ročník Pivního rozjímání

Prvního ročníku přehlídky v roce 2013 se zúčastnilo 13 pivovarů se zhruba 40 druhy piv. Ochutnat pak přišlo více než 2.500 fanoušků dobrého piva. Akce se konala v neděli odpoledne a měli jsme štěstí na teplé počasí. Nálada byla výborná, což se projevilo i na počtu vytočených litrů.