Milí přátelé

Dovolte mi, abych Vám jménem organizačního výboru poděkoval za účast i perfektní atmosféru během třetího Pivního rozjímání. Opět se nás sešlo více než na předešlém ročníku, o čemž svědčí i počty vyčepovaných litrů piva.

Dobrou zprávou je také úspěch charitativní akce spojené s Pivním rozjímáním. Prostřednctvím kasiček v areálu a příspěvku z každého vytočeného piva se podařilo vybrat přesně 32.738 Kč. Tyto peníze budou rodinám předány dne 27. 6. 2015, současně s dalšími prostředky získanými v rámci charitativního turnaje Sport Hradec Cup 2015 (více informací zde).

Samozřejmě již plánujeme čtvrté Pivní Rozjímání, které se bude konat v roce 2016. Naším cílem je další rozšíření nabídky pivovarů a jídel i zajištění komfortu pro návštěvníky akce. Těšíme se tedy za rok na viděnou, do té doby si můžete prohlédnout fotografie z předchozích ročníků (zde) či nás sledovat na Facebooku (zde).

Jindřich Vedlich, předseda spolku Hradecké rozjímání

Pivní rozjímání počtvrté

Pivní rozjímání je především o zábavě. My ale víme, že v životě nejsou jen ty dobré chvíle a ne každý má podmínky pro spokojený život.

Společně se sdružením Sport Hradec Cup jsme se proto rozhodli o rozšíření Pivního rozjímání o dobročinnou akci. V areálu budou umístěny kasičky na dobrovolné příspěvky s vysvětlením jeho účelu a každá 1.50 Kč z vytočeného piva půjde na pomoc rodinám hendikepovaných osob.

Víme, že náš cíl není snadný. Věříme však, že Vaše obliba kvalitního piva a srdce na pravém místě pomůže realizovat 3.ročník Pivního rozjímání a že společně pomůžeme několika konkrétním rodinám ulehčit jejich životní osud.

Aktuality z příprav na 3. Pivní rozjímání

V této části webu Vás budeme postupně seznamovat s přípravami 3. ročníku hradeckého Pivního rozjímání. Naleznete zde seznam pivovarů, které již potvrdily svou účast, včetně odkazů na jejich vlastní webové prezentace a sociální sítě a další zajímavé informace. Také si můžete poslechnout rozhasovou reklamu na 3. Pivní rozjímání, která běží na rádiu BEAT.

Přihlášené pivovary

Řemeslný pivovar Potštejn

Jeden z prvních malých pivovarů, který projevil zájem zúčastnit se 3.ročníku pivního rozjímání, je řemeslný pivovar Potštejn. Těšíme se na Vás!

Rodinný pivovar U Vacků

Další účastník letošního pivního rozjímání je Rodinný pivovar U Vacků z Chlumce nad Cidlinou.

Pivovar Koucour Varnsdorf

Taky Kocoura z Varnsdorfu na 3.pivním rozjímání v květnu uvidíme a popijeme.

Pivovarská brána

Pivovarská brána V Kopečku uvaří nejenom pikantní pivní guláš pro návštěvníky pivního rozjímání, ale hlavně bude čepovat speciály z Břevnova.

Jindrova 11°

Tak jako každý rok, i letos přijal záštitu nad Pivním rozjímáním náměstek primátora PaedDr. Jindřich Vedlich, Ph.D. Jistě bude přítomen i se svým speciálem Jindrova 11 z Dobrušky.

Pivovar U Hušků

Pivovar U Hušků z Bělče nad Orlicí je dalším z minipivovarů, který bude zastoupen na 3.pivnim rozjimani.

Klášterní pivovar Břevnov

Dalším pivovarem, který se svými speciály dorazí na letošním pivním rozjímání, je Klášterní pivovar Břevnov .

Pelhřimovský Poutník

Své zastoupení na 3. Pivnim rozjímání potvrdil i Pelhřimovský Poutník.

Kounický pivovar

Další z účastníků 3.Pivního rozjímání je Kounický pivovar …

Svatokopecký minipivovar

… a Svatokopecký minipivovar.

Hubertus pivovar Kácov

Hubertus pivovar Kácov vaří také pivo pšeničné, IPA (india pale ale), polotmavé pivo a další speciály.

Kutílkova palírna a pivovar

Kutílkova palírna a pivovar se specializuje na nefiltrované kvasnicové pivo, které je vyráběno výhradně z českých surovin.

Brauerei Kraus

Z bavorského Hirschaidu se 3.Pivního rozjímání zúčastní minipivovar Brauerei Kraus.

PolACzech

Létající česko-polský pivovar PolACzech.

Letohradský Jelen

Pivovar Letohradský Jelen se také zúčastní letošního Pivního rozjímání.

Pivovarská Bašta

Účast potvrdil také minipivovar Pivovarská Bašta z Vrchlabí.

Domovar Komár

Létající pivovar Komár je další účastník letošního pivniho rozjímání.

Pivovar Dobruška

Na 3. Pivním rozjímání nebude chybět ani pivovar Dobruška.

Přátelsky pivovar Malešov

Jedním z posledních přihlášených účastníků je Přátelsky pivovar Malešov.

Drobný za bůra

Na pivním rozjímání vystoupí řada interpretů. Hrát budou také „Drobný za bůra“. Je to punková kapela z Liberce, která hraje občas zavítá i do Hradce Králové

Reklamní předměty

Na pivním rozjímání budete mít možnost zakoupení reklamních triček. Trička v barvě „bottle green“ budou od 8. května k dispozici v Pivovarské bráně, Pivoňce a určitě i ve stánku se suvenýry na Pivním rozjímání. Počet je omezený a zatím pouze ve velikostech XXL (na pivaře). Jako vzpomínka na akci poslouží také speciální edice pivních tácků.